Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga sveikina Lietuvą su Valstybės atkūrimo diena!

Šiemet Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga švenčia savo įkūrimo 10-metį. Šios gražios sukakties proga pradėtas renginių ciklas tęsėsi Jonavos slidinėjimo centro trasoje. Vasario 10 dieną Jonavoje, Joninių slėnyje esančioje slidinėjimo trasoje aktyvūs Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos nariai demonstravo savo slidinėjimo įgūdžius bei draugiškai tarpusavyje lenktyniavo.

Jubiliejinis Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos renginys buvo skirtas ne tik organizacijos jubiliejui pažymėti, bet ir pasveikinti Lietuvą su Valstybės atkūrimo diena. Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas Virmantas Ivanauskas džiaugėsi, kad į antrus metus organizuojamą renginį susirinko dvigubai daugiau ne tik dalyvių, bet ir sirgalių.

Trasoje varžėsi net 22 dalyviai. Buvo išskirtos trys grupės: slidininkų vyrų ir moterų bei snieglentininkų. Nors ir negausiai, bet prie renginio prisijungė ir Jonavos ūkininkų sąjungos atstovai: trys slidininkai vyrai ir viena moteris.

Pasak Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininko Virmanto Ivanausko, taip netradiciškai atšvęsti Valstybinę šventę mintis kilo dar pernai, sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną, kurią kėdainiečiai ūkininkai pažymėjo krepšinio turnyru. Šiemet sausio 13-oji taip pat buvo paminėta krepšinio aikštelėje.

„Labai džiaugiuosi, kad mūsų Sąjunga gyvuoja jau dešimt metų. Kad nuo nedidelio aktyvo mes per tuos metus sustiprėjome ir užaugome. Šiandien vienijame virš dviejų šimtų narių. Taip pat tikiuosi, kad ši iniciatyva taps tradicija. Norime visiems parodyti, kad Valstybines šventes galima švęsti kūrybingai. Manau, kad aktyvus laisvalaikis, sportas turėtų tapti dažnu mūsų palydovu“  – sakė V. Ivanauskas.

Nugalėtoju slidininkų vyrų grupėje tapo Aušrys Macijauskas. Antra ir trečia vietomis atitinkamai pasidalino Rimantas Žebarauskas ir Virmantas Ivanauskas atsilikęs tik 0,02 sekundės.

Slidininkių moterų grupėje dalyvavusių trijų moterų absoliučia lydere tapo jaunoji ūkininkė Gabija Ivanauskaitė. Antra ir trečia vietomis pasidalino Kristina Daukantienė ir Jūratė Jodeikienė.

Snieglentininkų grupėje pirma vieta užtikrintai atiteko jaunajam ūkininkui iš Dotnuvos seniūnijos Mariui Kižauskui, antra ir trečia vietomis pasidalino jaunieji ūkininkai Lukas Macijauskas ir Tomas Mickevičius.

Visi dalyviai buvo apdovanoti paguodos prizu puodeliu su slidininku, kad gerdami arbatą prisimintų, jog turi ruoštis kitų metų slidinėjimo slalomui.

Iki susitikimo kituose renginiuose!

 

Žemės ūkio rūmų Savivaldos organizatorė Kėdainių rajone Jūratė Jodeikienė

Nuotraukos Jūratės Jodeikienės