KRK aptarė kaimo plėtros aktualijas Vilniaus apskrityje

Seimo Kaimo reikalų komitetas gegužės 24 d. surengė išvažiuojamąjį posėdį Vilniaus apskrityje ir aptarė kaimo plėtros aktualijas.

Komiteto nariai aplankė Šalčininkų rajono Baltosios Vokės „Šilo“ gimnaziją, taip pat lankėsi Vilniaus r. Vaidotuose įsikūrusioje UAB „Mėta“, kuri gamina ekologiškus žemės ūkio produktus, vaistažolių arbatas, natūralius buities ir kai kuriuos kitus produktus. Vilniaus r. Baltoje Vokėje įsikūrusioje Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykloje susipažinta su profesinio ugdymo padėtimi ir perspektyvomis.

Diskutuojant dėl šio regiono socialinių ir ekonominių problemų, dalyvavo Šalčininkų r. ir Vilniaus r. savivaldybių merai ir kiti atsakingi darbuotojai,  Žemės ūkio ministerijos, Žemės ūkio rūmų, Pagirių seniūnijos, vietos bendruomeninių organizacijų, verslininkų ir kitų suinteresuotų institucijų ir organizacijų atstovai.

Posėdyje aptartos demografinės tendencijos šiuose rajonuose, kelių ir gatvių bei atliekų tvarkymo, susisiekimo gerinimo, socialinės infrastruktūros plėtros, vietos bendruomeninių organizacijų ir savivaldybių bendradarbiavimo, o taip pat kai kurie kiti gyventojams labiausiai rūpimi klausimai.

Kaimo reikalų komiteto informacija