Kukurūzų labirintas darželyje

Jau trečius metus Rokiškio lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ auginamas savas labirintas. Pirmais metais darželio auklėtiniai su auklėtojomis sėjo kviečius ir džiaugėsi kviečių labirintu. Pernai – akį džiugino linai, nors ir žydėjo baltai, o ne mėlynai. Rudenį, sugrįžę po vasaros atostogų, drauge su tėveliais dainavo dainas, rovė linus ir rišo pėdus.

„Šiais metais auginame kukurūzų labirintą. Pavasario orai nedžiugino, bet kukurūzai puikiai sudygo ir šiandien jau džiugina akį vis ryškėjantis labirintas. Tikimės, kad  rudenį darželio auklėtiniai jau galės bėgioti labirinte“, – sako Rokiškio lopšelio – darželio „Nykštukas“ direktorė Jolita Žaliauskienė.

„Ryšys su gamta ir prisilietimas prie žemės ūkio darbų nuo pat mažens, labai svarbi edukacinė priemonė mažiesiems. Žemės ūkio rūmai skatina vaikus ir jaunimą domėtis kaimu ir supažindinti su gyvenimu ūkyje, organizuoja edukacines programas. Rokiškio lopšelio – darželio „Nykštukas“ iniciatyvos džiugina, nes yra unikalios, suteikiančios mažiesiems galimybes susipažinti su žemės ūkiu. Tai labai svarbi ne tik edukacinė, bet ir profesinio orientavimo priemonė“, – sako LR ŽŪR Savivaldos organizatorė Rokiškio r. Lina Meilutė – Datkūnienė.