Kviečia tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2023“

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (toliau – VDU ŽŪA) 2023 m.  kovo 30 – balandžio 1 dienomis rengiama tradicinė tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2023“.

Šiemet parodoje dalyvauja apie 200 įmonių iš Lietuvos ir užsienio, taip pat 200 smulkiųjų dalyvių: amatininkų, sodininkų, tautinio paveldo puoselėtojų. Parodos ekspozicijose prisistatys Lietuvos agroverslo lyderiai ir kitos įmonės, siūlančios sprendimus ūkininkams ir namų ūkiams.

Parodos metu vyks 46 seminarai, skirti pristatyti paramos priemones žemės ūkiui ir kaimo plėtrai, tvariosios augalininkystės ir gyvulininkystės sprendimus, sumaniąsias technologijas ir inovacijas žemės ūkyje bei kitas temas. Renginius ves VDU mokslininkai, LR žemės ūkio ministerijos, Lietuvos inovacijų centro, parodoje dalyvaujančių įmonių atstovai.

VDU ŽŪA stende (paviljone Nr. 2) bus teikiamos mokslininkų konsultacijos, bus galima lankytis ŽŪA IV rūmuose naujai įrengtoje prototipų erdvėje, kur mokslo paslaugas verslui ir bendrų projektų, finansuojamų iš viešųjų lėšų, galimybes pristatys VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centro specialistai.

Trečią parodos dieną – balandžio 1-ąją vyks VDU Žemės ūkio akademijos atvirų durų diena.

Parodos lankytojų laukia įvairūs kiti renginiai: Trąšų barstytuvų demonstravimas; IV tarptautinis drožėjų grandininiais pjūklais čempionatas „Steel Beavers 2023“; Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Geriausias jaunasis automechanikas 2023“. Visas 3 dienas veiks amatų ir sodinukų mugė; lankytojai galės išbandyti savo jėgas keturračių trasoje.

Šiemet atvykstantiems į parodą sudaryta galimybė užmegzti naudingus kontaktus pasinaudojant verslo kontaktų B2B platforma, tačiau būtina išankstinė registracija iki kovo 22 d.

Rasti visą naujausią informaciją apie parodą ir atlikti registraciją į B2B susitikimus galima parodos interneto svetainėje expoacademia.lt.

Parodos dienomis nuo PLC „Mega“ kas pusvalandį kursuos nemokamas autobusas. Parodos ir jos renginių lankymas yra nemokamas.

 

Parodos organizatorius

VDU ŽŪA Verslo ir socialinės partnerystės centras