Kvietimas prisijungti prie Lietuvos verslo įamžinimo erdvės sukūrimo

Rugpjūčio 22 d. Žemės ūkio rūmų l. e. p. pirmininkas Sigitas Dimaitis susitiko su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generaline direktore Olga Grigiene ir Verslo plėtros skyriaus vadove Vera Mileikiene aptarti Lietuvos verslo įamžinimo erdvės – „Lietuvos verslo alėjos“ ir „Verslo skvero“ sukūrimo Kaune.

Siekdami paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį 2018 m., Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai inicijuoja visos Lietuvos verslo bendruomenės projektą, kurio tikslas – sukurti šalies verslo įamžinimo erdvę. Projektu numatoma pažymėti Lietuvos verslo pradžią ir įprasminti verslą kaip valstybės stiprybės pagrindą, sukuriantį sąlygas mokslui, menui, kultūrai, sportui.

Projektui parinkta vieta Kaune, ąžuolyno teritorijoje, Parodų kalne. Tarpukario metais čia vyko Lietuvos žemės ūkio ir pramonės parodos, atskleidusios šalies ūkio ir pramonės pažangą. Parodų tikslas buvo supažindinti su naujovėmis, populiarinti lietuviškas prekes.

Lietuvos žemės ūkio ir prekybos parodos buvo siejamos ir su svarbiais valstybės įvykiais. Ypač iškilmingos jos buvusios 1928 m. švenčiant Lietuvos nepriklausomybės dešimtmetį ir 1930 m. minint Vytauto Didžiojo mirties 500-ųjų metų sukaktį.

Norinčius prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo ir tapti jo mecenatais arba rėmėjais, garsinti savo įmonę, jos istoriją, laimėjimus arba prekės ženklą „Lietuvos verslo alėjoje“, maloniai kviečiame pasinaudoti šia galimybe.

Prie prasmingo projekto kūrimo maloniai kviečiame prisidėti Lietuvos žemės ūkio rūmų organizacijas, žemės ūkio verslo sektoriaus atstovus, socialinius partnerius.

Detalią informaciją apie projektą rasite: www.versloaleja.lt