Lenkijos žemės ūkio rūmų jubiliejus

Rugpjūčio 24 d. Žemės ūkio rūmų pirmininkas Andriejus Stančikas ir vicepirmininkas Sigitas Dimaitis dalyvavo Lenkijos žemės ūkio rūmų įkūrimo 120-mečio ir atkūrimo 20-mečio šventiniame renginyje.

Jubiliejinis Lenkijos žemės ūki rūmų renginys prasidėjo mišiomis šv. Kazimiero bažnyčioje Pruškuve (Mozovijos vaivadija). Lenkijos žemės ūkio rūmai aukojo atnašas, o kunigas šventino visų Lenkijos vaivadijų rūmus, jų vėliavas ir aukojo mišias už žemės ūkio rūmų narius bei žemdirbius.

Šv. mišiose dalyvavo visų 16 Lenkijos vaivadijų žemės ūkio rūmų vadovai ir atstovai: Žemutinės Silezijos, Kujavijos Pamario, Liublino, Liubušo, Lodzės, Mažosios Lenkijos, Mazoviecko, Opolės, Pakarpatės, Podliaskos, Pomorsko, Slaskos, Sviatokryzko, Vaarminsko-Mozurijos, Vielkopolsko ir Vakarų Pamario. Po mišių buvo pašventinti ir atidaryti naujai pastatyti Lenkijos žemės ūkio rūmų namai Pruškove.

Visus susirinkusiuosius į jubiliejinį renginį sveikino Lenkijos žemės ūkio rūmų prezidentas Viktoras Šmulevičius, pasidžiaugęs gausiu svečių, atvykusių iš Prancūzijos, Vengrijos, Slovakijos, Lietuvos, ES institucijų, būriu.

Už nuolatinį bendradarbiavimą tarp Lenkijos ir Lietuvos žemės ūkio rūmų, V. Šmulevičius apdovanojo Lietuvos žemės ūkio rūmų pirmininką A. Stančiką „Atkurtų Lenkijos rūmų 20-mečio“ medaliu.

Nuotraukos iš šventinio renginio:[Best_Wordpress_Gallery id=”46″ gal_title=”2016_08_28″]