LMSA renginys – miško diena

Birželio 30 d. Lietuvos miško savininkų asociacijos (LMSA) pirmininkas dr. Algis Gaižutis sveikino visus tradicinio renginio – miško dienos – „Išmoktos gyvenimo pamokos tvarkant ir prižiūrint privačius miškus“ dalyvius, susirinkusius Šalčininkų r. Trobonių kaime įsikūrusiame UAB „Šalčininkų žuvininkystė” ūkyje.

LMSA pirmininkas dr. Algis Gaižutis, pristatęs renginio svečius apžvelgė ūkininkavimo privačiuose miškuose šiandienos aktualijas. Aptarę aktualias temas ir problemas renginio dalyviai lankėsi konkurso  „Pavyzdingai tvarkoma privataus miško valda 2016″ nugalėtojo A. Gusto miške.

„Smagu bendraminčių būryje diskutuoti ir dalintis žiniomis. Kiekvienais metais LMSA organizuojamas renginys, kurio tikslas – skatinti miško savininkus tausoti savo turimą turtą ir skleisti efektyvaus ūkininkavimo privačiuose miškuose patirtį yra naudingas ne tik miško savininkams, bet ir konsultantams, socialiniams partneriams” – sakė Žemės ūkio rūmų konsultantė miškininkystei, dalyvavusi renginyje, Irmina Kudarauskienė.