LPPARA dėmesys žaliajam susitarimui

2023 m. kovo 28 d. Lietuvos žemės ūkio rūmų (ŽŪR) direktorius Sigitas Dimaitis pasveikino socialinius partnerius – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociaciją (LPPARA), kuri organizavo respublikinę konferenciją ir „Lietuvos eksporto prizas 2022“ apdovanojimus.

S.Dimaitis pažymėjo, kad socialinė partnerystė yra svarbi tiek tarp organizacijų, tiek tarp verslo partnerių, o šiųmetis „Lietuvos eksporto prizas 2022“  renginys, kuriame ypatingas dėmesys skiriamas Europos žaliajam susitarimui, byloja apie tai, kad Lietuva turi puikias perspektyvas nacionalinės ir regioninės ekonomikos politikoje. Atsižvelgiant į Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros strategiją, kurioje daug dėmesio skiriama tvarumui, didelė atsakomybė tenka žemės ūkio sektoriui, vertės kūrimui iš žemės, užsiimant tvaria pirmine gamyba ir inovacijų skatinimu. Tai, kad LPPARA šiandien įteikė apdovanojimą biologinių preparatų žemės ūkiui gamintojams ir tai, kad ne vienas apdovanojimas atiteko pažangioms įmonėms, kurios yra regionuose liudija mūsų regionų svarbą ir reikšmę šalies ekonomikai.

Renginio dalyvius sveikino LR Prezidentas Gitanas Nausėda, aplinkos ministras Simonas Gentvilas, susisiekimo ministras Marius Skuodis, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė, žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas bei kt.