LR ŽŪR ordinai Lenkijoje

Gegužės 28 d. Lenkijos parlamento rūmuose iškilmingo renginio metu Lietuvos žemės ūkio rūmų pirmininkas dr. Arūnas Svitojus apdovanojo Lenkijos žemės ūkio rūmų prezidentą Viktor Šmulevič ir viceprezidentą Miroslav Borovski Žemės ūkio rūmų ordinu už nuopelnus žemdirbių savivaldai ir kaimo plėtrai.

„Istoriškai susiklostė, kad žemdirbių savivaldos svarbiausią vaidmenį ir įtaką Europos institucijose atlieka žemės ūkio rūmai, vienijantys žemdirbius ir kaimo gyventojus. Čia telkiamos strateginės pajėgos ir formuojamos ateities įžvalgos. Šiandien ypač džiaugiuosi, kad Lietuvos žemės ūkio rūmai sėkmingai tęsia bendradarbiavimą su Lenkijos žemės ūkio rūmais. Turime daug naujų idėjų naujiems projektams ir bendradarbiavimui plėtoti, laukia naujasis 2021-2027 m. BŽŪP laikotarpis, kur ir vėl telksime jėgas kovojant dėl teisingų išmokų ūkininkams ir teisingos Europos”, – kalbėjo A. Svitojus.

Griežtai draudžiama Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų (LR ŽŪR) paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti LR ŽŪR kaip šaltinį.