Naudingi seminarai besidomintiems kooperacija

Didėjant konkurencijai žemės ūkio sektoriuje, ūkininkai privalo ieškoti naujų ūkio valdymo sprendimų. Vienas iš jų – kooperacija. Tik burdamiesi ir bendradarbiaudami ūkininkai gali pasiekti geresnių ūkio ekonominių rezultatų. Kooperacijos nauda įrodyta įvairiais ekonominiais skaičiavimais, o taip pat lietuvaičiams būtų pravartu pasinaudoti senųjų ES šalių kooperacijos patirtimi.

Siekiant parodyti ūkininkams, žemės ūkio kooperatinių bendrovių (kooperatyvų) nariams ir darbuotojams kooperatyvo stipriąsias puses, Žemės ūkio rūmai parengė mokomąją medžiagą, kurią perteikia dviejų dienų seminaruose. Pirmąją dieną seminaro dalyviai supažindinami su žemės ūkio kooperatinių bendrovių (kooperatyvų) veiklos ir valdymo optimizavimu – teisės ir vadybos pagrindais, antrąją – buhalterinės apskaitos ir mokesčių aktualijomis.

Birželio 2 d. Žemės ūkio rūmuose vykusiame seminare teisės ir vadybos pagrindus ūkininkams ir kooperatyvų vadovams bei nariams skaitė Kooperacijos ir teisės skyriaus teisininkė Aistė Tomkienė, birželio 3 d. –  su buhalterinės apskaitos bei mokesčių aktualijomis supažindins Kooperacijos ir teisės skyriaus vyr. specialistė Laima Buitkienė.

Norinčius dalyvauti seminare maloniai kviečiame registruotis  tel. 8-37 400360, arba el. p. l.buitkiene@zur.lt

Planuojamų seminarų datas rasite mūsų interneto svetainės RENGINIAI nuorodoje

[Best_Wordpress_Gallery id=”20″ gal_title=”Kooperacija”]