Nauja iniciatyva skaitmenins žemės ūkio prekybą

Pastarųjų metų žemės ūkio sektoriaus spartus vystymasis parodė, kad žemės ūkio ateities perspektyvoje – skaitmeninė žemės ūkio prekyba. Supaprastinti prekybos srautai, geresnės įžvalgos ir platesnis pasiekiamumas perkant ir parduodant produktus yra tik keletas naudingų aspektų, kuriuos siekia pristatyti Danijos įmonė Commoditrader savo naujojoje interneto prekybos platformoje, skirtoje žemės ūkio sektoriuje.

Commoditrader yra internetinė prekybos platforma, skirta efektyviai prekiauti grūdais ir kitomis žemės ūkio prekėmis. Platformos tikslas – skaitmeninti tiekimo grandinę ir užtikrinti skaidrią kainodarą. Ši skaitmeninė rinka jau veikia Danijoje, o netrukus bus paleista Rytų Europoje ir Baltijos šalyse.

„Su Commoditrader mes norime paskatinti žemės ūkio vystymąsi. Nesvarbu, ar esate rinkoje kaip pardavėjas ar pirkėjas, Commoditrader remia tiesioginius prekybos srautus ir lengvina patekimą į rinką grūdų ir baltymų gamintojams, pašarų gamykloms, sumažindami tarpininkavimo mokesčius ir kitas su prekyba susijusias sandorio išlaidas. Kartais sutartys keliauja iš rankų į rankas daugiau nei 7 kartus, todėl taip išauga kaštai” – sako sistemos kūrėja Ida Boesen.

Commoditrader yra skaitmeninė grūdų ir žemės ūkio produktų rinka, kurioje tiek smulkūs, tiek stambūs pirkėjai ir pardavėjai gali užsiimti tiesiogine prekyba vietiniu ir tarptautiniu mastu. Tai pirmoji prekių biržos platforma, kuri leidžia rinkos dalyviams padengti savo pozicijas fizinėje rinkoje, tuo pačiu užtikrinant skaidrią kainodarą per logistikos skaičiavimus ir tvarkymą.

„Commoditrader skirta ne tik grūdų prekiautojams. Be to, mes nuolat pridėsime naujų funkcijų, kad suteiktume naudotojams papildomus būtinus ir reikalingus įrankius ir paslaugas, rekalingas ir naudingas jų kasdieniam verslui“ – sako sistemos kūrėja Julie Karl Koch Fahler.

Platformą sukūrė Danijos investuotojų grupė, kuri kartu su verslo kūrėjomis Ida Boesen ir Julie Karl Koch Fahler gerai žino įvairias žemės ūkio gamybos, prekybos ir skaitmeninimo sritis.

Apie COMMODITRADER

Commoditrader yra skaitmeninė prekyvietė, kurioje gamintojai gali užsiimti tiesiogine prekyba.

Commoditrader palengvina prekybą tarp dviejų šalių, bet niekada aktyviai nedalyvauja pačioje prekyboje.

„Commoditrader“ pasiūlys savo vartotojams prieigą prie kredito reitingų, logistikos valdymo ir kitų su prekyba susijusių paslaugų. Pagrindinė platformos versija visada bus laisvai naudojama, o papildomos funkcijos gali būti perkamos per prenumeratą.

Daugiau informacijos rasite: www.Commoditrader.com