Pagėgiškiai paminėjo ŽŪR jubiliejų

Gruodžio 8 d. Pagėgių savivaldybės Vilkyškių bendruomenės salėje įvyko Adventinė popietė  „Gerumo šiluma žemės dosnume…“, skirta Žemės  ūkio rūmų įkūrimo 90-mečio ir atkūrimo 25-mečio jubiliejui „Kartos keičiasi – vertybės išlieka!” paminėti.

„Jubiliejiniai Žemės ūkio rūmų metai rieda į pabaigą, todėl šiandien noriu padėkoti žemdirbiams ir socialiniams partneriams už bendradarbiavimą ir geranoriškumą“, – kalbėjo Žemės ūkio rūmų Savivaldos organizatorė Pagėgių sav. Gitana Šimkienė.

Apžvelgusi Žemės ūkio rūmų 1926 m. įkūrimo istoriją ir tarpukario laikotarpio veiklą, funkcijas bei 1991 m. atkurtų Rūmų misiją ir šiandien atliekamus darbus ir atstovavimą žemdirbių ir kaimo gyventojų interesams,  G. Šimkienė įteikė laikinai einančio pirmininko pareigas Sigito Dimaičio padėkas ir dovanas aktyviausiems Pagėgių sav. ūkininkams.

Adventas — laikas, kada žiemos nykumas žada viltį — sugrįžtančią saulę. Šiuo laikotarpiu norisi dalintis gerumu, širdžių šiluma su savo artimaisiais ir šalia esančiais.  Renginio dalyviai dalinosi mintimis apie  advento  prasmę, simbolių reikšmę.

Advento popietė ir Žemės ūkio rūmų jubiliejaus paminėjimas ir gardus proginis tortas turėjo teigimą emocinį užtaisą: į namus šios šiltos ir jaukios popietės dalyviai skirstėsi lydimi gražaus pasibuvimo džiaugsmo, gavę gerų emocijų.