Lapkričio 8 d. Lietuvos žemės ūkio rūmų vicepirmininkas Algis Baravykas sveikino Rokiškio rajono ūkininkus, susirinkusius į tradicinę žemdirbių šventę.

Vicepirmininkas A.Baravykas sveikino ir įteikė padėką Rokiškio rajono jaunajam ūkininkui Vyčiui Baškevičiui, už pavyzdingai tvarkomą ūkį ir jaunatvišką ryžtą ūkininkaujant.

Šventėje buvo pagerbti ir nominuoti ūkininkai pagal 3 nominacijas.

Pirmosios nominacijos „Draugiškas aplinkai ūkis“ – už ūkio veiklos kryptį, atsakingą požiūrį į ūkininkavimą, nominantais tapo ūkininkai:  Vitalijus Andrijauskas, Povilas Butėnas, Gintaras Giminauskas, Sandra Janulytė, Edita Kastanauskienė, Sigita ir Vladimiras Lekandros, Jolanta Pazniokaitė,  Alvydas Auželis, Violeta Šabanskienė, Vilija Šedienė.

Antrosios nominacijos – ,,Pasirinkę Lietuvą“ – už pasiryžimą kurti Lietuvoje, neieškant laimės svetur, nugalėtojais tapo ūkininkai: Linas Diržys, Tomas Januševičius, Darių Kavaliauską, Modestas Vanagas.

Trečiosios nominacijos – ,,Pavyzdingas augalininkas“ už profesionaliai plėtojamą augalininkystės ūkį laimėtojais tapo ūkininkai: Rimutė ir Bronislovas Gimbutai, Violeta ir Darius Inčiūros, Janina ir Arvydas Rudinskai, Antanas Sakalis.

Rokiškio rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas iškilmingai paskelbė konkurso „Pažangiausi metų ūkiai – 2019“ nugalėtojus:  jaunųjų ūkininkų grupėje laimėtoju paskelbtas  Linos ir Mariaus Bulovų ūkis; ūkininkų, dirbančių iki 100 ha žemės grupėje- pirmoji vieta atiteko Zitos ir Rimo Statkevičių ūkiui; ūkininkų, dirbančių daugiau negu 100 ha žemės grupėje – pirmąją vietą iškovojo Jurgitos ir Virginijaus Stumbrių ūkis; ūkininkų, ūkininkaujančių ekologiškai grupėje – pirmoji vieta skirta Tolvydo Neniškio ūkiui.