Paminėta tarptautinė kredito unijų diena

Spalio 18 d. LR ŽŪR narė – asociacija Lietuvos kredito unijos (LKU), vienijanti 40 šalyje veikiančių kredito unijų, susirinko draugėn Kauno rajone paminėti Tarptautinę kredito unijų dieną.

Sveikindama šventės svečius ir dalyvius LKU valdybos pirmininkė ir administracijos vadovė Daiva Kuršelytė pasidžiaugė, kad nors Lietuvoje judėjimas ir yra jaunas, tačiau jau yra kuo pasidžiaugti: socialiniais partneriais, plačiu klientų ir narių aptarnavimo tinklu, aktyviu dalyvavimu bendruomenių gyvenime.

Pirmininko Arūno Svitojaus ir visos Lietuvos Žemės ūkio rūmų bendruomenės sveikinimą LKU nariams perdavė Kooperacijos ir teisės skyriaus vedėja Aušra Žliobaitė, pažymėdama kooperacijos, bendruomeniškumo, tarpusavio bendravimo ir dalijimosi svarbą.

LKU vadovus ir narius sveikino LRS Kaimo reikalų komiteto pirmininko Andriejaus Stančiko vardu sveikino patarėjas Rolandas Juknevičius.

Lietuvos centrinės kredito unijos valdybos pirmininkas Mindaugas Vijūnas sveikindamas su Tarptautine kredito unijų diena, informavo, kad 2019-aisiais metais tarptautinio kredito unijų judėjimo tema – Vietinės paslaugos – pasaulinė aprėptis. Todėl pasidžiaugė kredito unijų svarba ir reikalingumu.  

Sveikindama svečius ir narius Vidaus audito tarybos vadovė, Stebėtojų tarybos pirmininkė Danguolė Matukevičienė pasidžiaugė jaunimo įsitraukimu į judėjimą ir akcentavo paslaugų kokybės svarbą.

Šventinio renginio dalyviams interaktyvų pranešimą pristatė žurnalistas, TV laidų vedėjas, rašytojas Audrius Tapinas, o teatras „Kitas kampas“ ir renginio vedėjas Remigijus Žiogas dovanojo gerą nuotaiką ir emocijas.

Griežtai draudžiama Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų (LR ŽŪR) paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti LR ŽŪR kaip šaltinį.