Panevėžio rajono ūkininkams išdalinta 550 apsauginių kaukių

Pavasario saulei pašildžius žemę Panevėžio rajono ūkininkai  pabalnoję plieninius žirgus skuba į laukus tręšti žiemkenčių, kad nepritrūktume kasdienės duonos. Tačiau koronavirusas koreguoja žmonių gyvenimą ir darbus. Ūkininkams iškilo problemų su  technikai reikalingų detalių, trąšų ir kitų reikalingų priemonių, įsigijimu.

Valstybės lygio ekstremalią situaciją dėl naujojo koronaviruso plitimo grėsmės, Žemės ūkio rūmų specialistų ir konsultantų, ar Savivaldos organizatorių rajonuose darbas nenutrūko: ūkininkai konsultuojami nuotoliniu būdu.

„Bet nėra tokios padėties, kad  žemdirbys nerastų išeities. Kaip ir visi, ūkininkai laikosi valstybės nurodymų, dėl viruso, saugo save ir aplinkinius, bendradarbius, draugus, šeimos narius. Siekiant apsisaugoti nuo infekcijos, ūkininkams nupirkome ir padalinome 550 apsauginių veido kaukių. Visi turime elgtis atsakingai ir saugoti save ir  savo artimus žmones. Kiekvienas rajono ūkininkas jaučia ir neša atsakomybę ne tik už save, bet ir ūkyje dirbančius asmenis“, – sako LR ŽŪR Savivaldos organizatorė Panevėžio ir Kupiškio rajonuose.

Rajono ūkininkai taip pat buvo informuoti, kad vien tik kaukės dėvėjimas nesuteikia visiškos apsaugos, todėl ji turi būti naudojama kartu su kitomis prevencijos priemonėmis: rankų higiena, tinkamu kosėjimo ir čiaudėjimo etiketu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.