Paroda „Baltijos miškai 2018"

Gegužės 10 d. Žemės ūkio rūmų pirmininkas dr. Arūnas Svitojus sveikino tarptautinės miškininkystės parodos „Baltijos miškai 2018″ dalyvius ir svečius.

Parodoje dalyvauja Žemės ūkio rūmai drauge su Lietuvos miško savininkų asociacija.

Paroda vyks tris dienas: gegužės 10-12 d. Programoje numatyti seminarai, Medeinės parko didelio medžio persodinimo demonstracija,Raguvilės kelmų gremžimo technikos demonstravimas, Lietuvos vyrų ir Pabaltijo jaunių pjūklininkų čempionatų varžybos, Lietuvos vyrų ir Pabaltijo jaunių pjūklininkų čempionatų nugalėtojų apdovanojimas, susitikimas su filmo Sengirė autoriumi Mindaugu Survila, parodomoji šunų dresavimo pamoka, Viduramžių Riterių kovos.

Parodoje „Baltijos miškai 2018“ demonstruojama: miškų priežiūros ir tvarkymo technika; miško kirtimo technika; medienos transportavimo priemonės; technika smulkiajam verslui ir ūkiams; biokuro ruošimo technika; kelių tiesimas, kelių, pakelių priežiūros technika; medelynų technika, įranga ir priemonės; miško atkūrimo ir įveisimo technika; miškų apsaugos priemonės ir įranga; miško rekreacija ir turizmas.

Parodos programą ir planą rasite: http://baltijosmiskai.lt/