Prienų r. žemdirbiai atsiriboja nuo J.Vilionio: viskam yra pradžia ir pabaiga

2024 m. vasario 29 d. aikštėje prie Prienų rajono savivaldybės vykęs susibūrimas nebuvo vien tik protestas, kaip rašo kai kurie komentatoriai, tai buvo prasminga patirtis, suartinusi žmones. Tai buvo kartu išgyventas įvykis, kurio taip laukė ir į kurį dideles viltis dėjo visi žemdirbiai. Ūkininkų svajonės paprastos ir kuklios – jie nori, kad būtų sudarytos sąlygos dirbti ir nustatyti adekvatūs mokesčiai pajamoms. Visi žemdirbiai kartu stebėjo vykstantį savivaldybės tarybos posėdį, kuriame buvo svarstoma merui įteikta žemdirbių rezoliucija dėl žemės mokesčio sumažinimo. Deja, pasirodė, kad meras jau nemoka taip kukliai svajoti, nors puikiai suvokia, kad žemdirbiai valstybei sukuria didelę pridėtinę vertę, negalvodami apie save. Tiesiog nesuprantama, kad šiuo itin sunkiu žemdirbiams momentu, ūkininkas ir tarybos narys Jonas Vilionis, save pateikiantis kaip didžiausią žemdirbių gynėją, ne tik balsavo prieš ūkininkų prašymus, bet ir aktyviai organizavo visus tarybos narius valstiečius nepalaikyti žemdirbių prašymų sumažinti žemės mokestį.

Žemdirbiai jau ne vienerius metus mato, kaip p. Jonas Vilionis dviprasmiškais savo veiksmais tik imituoja ginąs visų žemdirbių interesus, o jo elgesys tarybos posėdžio metu galutinai patvirtino, kad ūkininkų problemos jam svetimos. p. Jonas Vilionis parodė, kad jam ir paskui jį sekantiems tarybos nariams valstiečiams tiesiog patogiau tarnauti valdančiajai daugumai, turėti bent porą postų valdžioje ir spręsti kitus asmeninius reikalus.

Dėl šių priežasčių rajono žemdirbiai, kurie buvo pagrindiniai valstiečių partijos rinkėjai, ATSIRIBOJA nuo p. JONO VILIONIO ir reiškia nepasitikėjimą valstiečių partijos Prienų skyriaus vadove.

Prienų r. Žemdirbių organizacinis komitetas