Profesinio meistriškumo konkursas Zarasuose

Gegužės 25 d.  Žemės ūkio rūmų atstovė – Rokiškio rajono Savivaldos organizatorė Lina Meilutė – Datkūnienė  dalyvavo Zarasų žemės ūkio mokykloje vykstančiame Nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Kaimo turizmo organizatorius 2017”.  „Pagal konkurso sąlygas dalyviai turėjo sudaryti ir pristatyti rekreacinį maršrutą po savo kraštą, o komisijos nariai vertino kiekvieno dalyvio artistiškumą, kalbos taisyklingumą, sceninę laikyseną, maršruto objektų pristatymo patrauklumą, maršruto originalumą, kelionės maršruto trukmę” – apie konkursą pasakoja komisijos narė L. Meilutė – Datkūnienė.

Nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Kaimo turizmo organizatorius 2017” dalyvavo būsimieji kaimo turizmo organizatoriai, kurie pagal programą mokėsi kaimo turizmo veiklos organizavimo, patalpų paruošimo ir priežiūros bei apgyvendinimo, maitinimo, poilsio paslaugų teikimo reikalavimų, dirbti su technologiniais įrengimais, apskaitos ir verslo pagrindų.  Konkurse dalyavo Plungės technologijų ir verslo, Veisiejų technologijos ir verslo, Kelmės profesinio rengimo centro Tytuvėnų skyriaus, Varėnos technologijų, verslo ir žemės ūkio, Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio bei Zarasų žemės ūkio mokyklų auklėtiniai.

Už puikiai organizuotą profesinio meistriškumo konkursą, socialinę partnerystę, specialistų kaimui ir žemės ūkiui rengimą ir žemdirbių tęstinio mokymo kokybišką organizavimą Zarasų žemės ūkio mokyklos direktorei Nijolei Guobienei ir visai pedagogų bendruomenei įteikta Žemės ūkio rūmų padėka.