Sėkmingo verslo kaime pavyzdys

Kaimo gyventojams ir ūkininkams Kaimo plėtros programa (KPP) atveria naujas galimybes. Visada smagu, kai geraisiais pavyzdžiais ūkininkai dalinasi, keičiasi patirtimis, konsultuojasi, ar pataria vienas kitam.
„Aktyvūs ūkininkai, kaimo verslininkai, ar bendruomenių nariai jau ne kartą įrodė, kad kaime gyvena įdomūs, veiklūs ir kūrybingi bei verslūs žmonės. Tikimės, kad gerieji pavyzdžiai paskatins dar aktyvesnį dalyvavimą kaimo plėtros procesuose, nes bus įtraukti nauji kaimo plėtros dalyviai į žemės ūkio, miškų ūkio ir kaimo plėtros procesus ir KPP įgyvendinimą, sutelktas kaimo plėtros dalyvių bendradarbiavimas bei paskatintos visos suinteresuotosios šalys įsitraukti į informacijos ir žinių sklaidos procesus“, – sako Žemės ūkio rūmų pirmininkas dr. Arūnas Svitojus.
Štai Jurbarko rajone gyvenant Reda Jucienė ėmėsi verslo kaime drauge su vyru ir  pasinaudojo Kaimo plėtros programos priemone „Verslo kūrimas kaime“. Reda įkūrė žemės ūkio technikos remonto įmonę. Kaimo plėtros programos lėšas jauna šeima  investavo į naują įrangą bei įrankius. Redos ir jos vyro iniciatyva – puikus pavyzdys kitiems kaimo gyventojams, tai tarsi įrodymas, kad jei turi puikų sumanymą – nepavykti negali. Taigi, prisijunk ir Tu! Tavo svajones išpildyti gali Kaimo plėtros programa. Nepraleisk galimybės!