Smulkių ir vidutinių ūkių mokesčiai

Atsižvelgiant į smulkių ir vidutinių ūkių savininkų keliamus klausimus dėl mokesčių, kuriuos privalu mokėti ir įmokų dydžių, lapkričio 9 d. Žemės ūkio rūmai organizavo nuotolinį renginį – diskusiją „Smulkių ir vidutinių ūkių mokami mokesčiai ir įmokos”.
Renginio lektorė – ŽŪR konsultantė, Lietuvos galvijų veisėjų asociacijos prezidentė, ūkininkė Viktorija Švedienė išsamiai pristatė temą ir atsakė į daugiau kaip 300 dalyvių, prisijungusių prie renginio, klausimus.
„Kad tema yra aktuali ir labai svarbi, liudija toks didelis ūkininkų susidomėjimas. Žemės ūkio rūmai atstovaudami ūkininkams siekia mažinti biurokratinę naštą, teikia siūlymus valdžios institucijoms ir dėl mokestinių sistemų bei teisinės bazės tobulinimo. Čia svarbus visų bendras darbas ir konstruktyvūs siūlymai. Skaudu, kad per pastaruosius 10 metų, kaimo gyventojų skaičius sumažėjo net 14,6 proc., jauniausio (0–14 metų) amžiaus gyventojų – 28,2 proc, o kaimo gyventojų senėjimą lėmė mažėjantis gimstamumas ir jaunimo nenoras gyventi kaime”, – pabrėžė diskusijoje dalyvavęs ŽŪR vicepirmininkas ir Lietuvos jaunųjų ūkininkų ir jaunimo sąjungos pirmininkas Vytautas Buivydas.
Ūkininkų pageidavimu pateikiame pranešimo pristatymą, kurį rasite ČIA
Tačiau primename, kad informacija yra aktuali tik šiais metais, nes kitais metais gali įvykti mokestinių pokyčių.
Sėkmės visiems ir gerų darbų.