Susitikimas su lietuviško prekybos tinklo atstovais

Sausio 29 d. Žemės ūkio rūmų pirmininkas Arūnas Svitojus ir direktorius Sigitas Dimaitis susitiko su lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ vadove Kristina Meide ir komercijos vadove Vilma Druliene.

Susitikimas buvo pažintinis, jame apžvelgtos Lietuvos žemės ūkio rinkos aktualijos, taip pat svarstytos glaudesnio prekybininkų ir ūkininkų bendradarbiavimo galimybės.

„Turime ieškoti kuo palankesnių sąlygų Lietuvos gamintojams ir surasti bendras galimas proveržio kryptis, siekiant trumpinti maisto grandinę ir užtikrinti kokybiškų lietuviškų maisto produktų tiekimą savo šalies vartotojams”, – sakė ŽŪR pirmininkas A. Svitojus.

„Esame lietuviškas prekybos tinklas, savo šviežio maisto asortimente turintis 80 proc. lietuviškos kilmės produktų. Jau šiandien tiesiogiai dirbame su nemaža dalimi Lietuvos ūkininkų, tačiau šį ratą norime plėsti, suteikdami didesnes galimybes realizuoti savo produkciją. Rinktis Lietuvoje užaugintą produkciją savo klientus skatiname nuolatos. Štai ir šiais metais pradėjome metus truksiančią kampaniją „Lietuva, ačiū!“, kuria skatiname pirkti lietuviškas daržoves, duonos bei pieno produktus, tuo prisidedant prie Lietuvos ekonomikos augimo“, – teigė „Maximos“ vadovė Kristina Meidė.