SVARBU! ŽŪR kviečia viešai diskusijai dėl KAIMO ATEITIES – Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. strateginio plano

Lapkričio 30 d. (antradienį) 10 val. organizuojamas Lietuvos žemės ūkio rūmų tarybos posėdis, kurio darbotvarkėje – visam kaimui ir žemės ūkiui svarbus klausimas –  Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. strateginis planas.

Žemės ūkio ministerijos atstovai pristatys Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. strateginio plano gaires, kurios jau yra dalinai koreguotos, atsižvelgiant į ŽŪR organizacijų siūlymus.

Į ŽŪR Tarybos posėdį kviečiami visi ŽŪR nariai, rajonų savivaldybių atstovai, visi žemdirbiai ir kaimo gyventojai.

Kviečiame aktyviai dalyvauti, susipažinti su parengtu Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. strateginiu planu bei teikti savo įžvalgas ir pasiūlymus, kad atsižvelgiant siūlymus jis būtų dar patobulintas.

Organizuojamas mišrus posėdis – ir gyvai ir nuotoliniu būdu:

Gyvai posėdis vyks ŽŪR Priesalyje (2 a., K. Donelaičio g. 2, Kaune)

Nuotoliniu būdu, naudojant „Microsoft Teams“ programą, prisijungiant per nuorodą – https://bit.ly/3xdk9rJ

Dalyvaujant nuotoliniu būdu svarbu, kad nuoroda būtų atidaroma per „Google Chrome“ naršyklę. Jei programa automatiškai Jus nukreips į „Internet Explorer“ naršyklę, visą adreso eilutėje esančią nuorodą nukopijuokite ir įkelkite į „Google Chrome“ naršyklės adreso juostą. Taip pat svarbu tolesniame žingsnyje prisijungimui rinktis – „naudoti žiniatinklio programą“.

Nuotolinio posėdžio metu, siekiant užtikrinti, kad visi dalyviai bei svečiai vieni kitus gerai girdėtų, kviečiame laikytis šių taisyklių:

  1. Visų mikrofonai, išskyrus kalbančiojo ir pirmininko, turi būti išjungti (taip, kaip per įprastą posėdį);
  2. Norintys pasisakyti, turėtų paprašyti suteikti žodį pakeliant ranką, paspaudus ant „rankos“ simbolio. Taip bus registruojami norintys pasisakyti ir pirmininkas suteiks jiems žodį.

Norinčius dalyvauti posėdyje gyvai, labai prašome registruotis el. paštu – m.rezgys@zur.lt arba tel. 8 699 17769.

Susipažinkite su Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. STRATEGINIO PLANO PROJEKTU