Ūkininkų pagerbimo vakaronė Sintautuose

Gruodžio 7 d. Sintautuose, Šakių rajono ūkininkų sąjunga ir jos pirmininkas Rimantas Valiukas organizavo ūkininkų pagerbimo vakaronę.

Šakių rajono ūkininkus ir kaimo gyventojus, gausiai susirinkusius į renginį sveikino ŽŪR direktorius Sigitas Dimaitis ir apdovanojo aktyviausius žemdirbių savivaldos veikloje dalyvaujančius ūkininkus, ūkininkams mielai gelbėjančią savivaldybės Žemės ūkio ir kaimo reikalų skyriaus vedėją Ireną Žemaitienę, merą Edgarą Pilypaitį.

„Ūkininkų ir kaimo gyventojų laukia naujas 2021-2027 n. BŽŪP planavimo laikotarpis. Todėl privalome būti aktyvūs, siekdami nediskriminacinių sąlygų. Tuo tikslu jau antrą kartą šiais metais vyksime į protesto akciją Briuselyje, kuri vyks Europos Vadovų Tarybos metu – gruodžio 13 d. Protestuosime drauge su Lenkijos, Čekijos, Slovakijos žemės ūkio rūmais ir Latvijos žemdirbių savivaldos atstovais. Džiaugiuosi, kad Šakių rajono žemdirbiai aktyviai dalyvavo pirmojoje ŽŪR organizuotoje akcijoje, kuri vyko š.m. spalio 18 d. , tada Šakių rajonui atstovavo Deividas Romikaitis, Vytautas Antanavičius, Adomas Lekavičius ir Karolina Marcinkevičiūtė. Gruodžio 13 d. į protesto akciją vyks ir Šakių rajono žemdirbiams atstovaus Vytautas Antanavičius. Kviečiu visus būti vieningais, telktis bendram tikslui dėl kaimo ir žemės ūkio išsaugojimo“, – kalbėjo Sigitas Dimaitis.

Šakių rajono ūkininkų sąjungos pirmininkas Rimantas Valiukas dėkojo rajono ūkininkams už dalyvavimą žemdirbių savivaldos veikloje, geras iniciatyvas ir siūlymus. „Tik bendrai dirbdami, diskutuodami ir teikdami racionalius siūlymus Žemės ūkio rūmų tarybai, galime pasiekti naudingų rezultatų. Kiekvienas ūkininkas ar kaimo gyventojas privalo būti aktyvus ir pilietiškas, todėl kviečiame aktyviai dalyvauti Šakių rajono ūkininkų sąjungos ir Šakių rajono žemdirbių asociacijos veikloje. Džiaugiuosi, kad mūsų gretas papildo jaunoji karta – su naujais siūlymais, idėjomis, iniciatyvomis”, – kalbėjo R. Valiukas.

Šakių rajono žemdirbiams koncertavo grupė Trio Largo.