V. Buivydas: mokymasis ir tobulėjimas būtinas kiekvienam

2020-02-21 LR ŽŪR vicepirmininkas Vytautas Buivydas, LR ŽŪR organizacijų narių – Lietuvos miško ir žemės savininkų sąjungos pirmininkas Algis Gaižutis ir Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos pirmininkas Saulius Daniulis dalyvavo konferencijoje „Kokį plėtros kelią renkasi Vakarų Lietuva?”, kuri vyko Rietavo kultūros centre.

 

„Diskusijos dėl profesinio mokymo indėlio stiprinant kaimo gyventojų, žemdirbių, verslininkų kompetencijas yra naudingos. Ypač aktualu glaudžiai bendradarbiauti su pažangiais darbdaviais, kurie geriausiai žino kokių kompetencijų reikia.  Džiaugiuosi, kad LR ŽŪR yra arčiausiai kaimo žmonių ir ūkininkų, pagal kurių pageidavimus formuojame tęstinio mokymo poreikį ir organizuojame mokymus. Kad mokymas(is) yra svarbus kiekvienam – nekyla klausimų. Šiandien matome, kad žemės ūkio sektoriaus laukia nauji iššūkiai dėl klimato kaitos, tvaraus ūkininkavimo ir kt. Taigi poreikis inovacijoms ir žinioms išliks svarbus”, – dalinasi mintimis LR ŽŪR vicepirmininkas ir Lietuvos jaunųjų ūkininkų ir jaunimo sąjungos pirmininkas Vytautas Buivydas.

 

„Konferencijoje dalyvavo Rietavo savivaldybės, Švietimo, mokslo ir sporto bei Žemės ūkio ministerijų atstovai, mokslo ir mokymo institucijų atstovai, rajono ūkininkai bei kaimo gyventojai. Po institucinių pranešimų ir diskusijų, dalyviai nutarė Rietave įkurti Žemaitijos inovacijų centrą. Bet tikriausiai visi suprantame, kad ne centrų pavadinimuose slypi tikroji vertė, o rajono žmonėse, kurie norėtų mokytis, tobulinti kompetencijas, o įgytas žinias gebėtų taikyti praktikoje“, – po konferencijos pažymi LR ŽŪR Savivaldos organizatorė Rietavo sav. Birutė Dromantienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.