V.Buivydas: „Pagarba ūkininkams, mylintiems savo darbą“

Rugsėjo 8 d. Žemės ūkio rūmu vicepirmininkas Vytautas Buivydas dalyvavo Telšių rajono Metų ūkio konkurso šventiniame renginyje.

„Ūkininkai verti didžiausios pagarbos, nes tik jų sunkaus darbo ir pastangų dėka gyventojai aprūpinami maistu – kokybišku, gardžiu ir patikimu. Šiandien pagerbiame Telšių rajono šauniausius ūkininkus, kurie puošia savo darbu gimtąją tėviškę ir perduoda savo patirtį vaikams“, – sakė V.Buivydas.

V. Buivydas Žemės ūkio rūmų padėkas ir atminimo dovanėles įteikė: Robertui Vaičiuliui, Telšių rajono jaunajam ūkininkui – už jaunatvišką ryžtą imtis žemės ūkio veiklos, nuoširdų darbą ir pavyzdingai tvarkomą ūkį; Aistei Rapalytei, Telšių rajono jaunajai ūkininkei – už atsidavimą ir jaunatvišką ryžtą vystant mėsinių galvijų ūkį; Vaidotui Serapinui, Telšių rajono jaunajam ūkininkui – už jaunatvišką ryžtą imtis žemės ūkio veiklos, nuoširdų darbą ir pavyzdingai tvarkomą ūkį; ŽŪR įkūrimo 95-mečio ir atkūrimo 30-mečio atminimo ženklais apdovanojo Telšių r. ūkininką Rimantą Šerlinską ir Telšių rajono ūkininkų sąjungos pirmininkę Zitą Dargienę.

27 kartą organizuojamas Telšių rajono Metų ūkio konkursas šiemet vyko Žemaitės dramos teatro salėje, o „Metų ūkio 2021“ laimėtojais pripažinti:

III-ioji vieta – Tulčių ūkis;

II-oji vieta – Šerlinskų ūkis;

I-oji vieta – Akučkų ūkis.