Žemės ūkio rūmuose svečiai iš Ukrainos

Birželio 9 d. Žemės ūkio rūmų pirmininkas Andriejus Stančikas priėmė svečių delegaciją iš Ukrainos. Delegacijoje – Ukrainos Parlamento nariai: Didych Valentyn, Lunchenko Valerii, Vitko Artem, Sekretoriato nariai: Bodnar-Petrovska Olha, Yemelyanova Nataliya, Shnaider Dmytro, Vatras Yaroslava, Tarptautinio Respublikonų instituto Ukrainoje nariai Druckman Michael ir Byk Taras.

A.Stančikas supažindino svečius su Žemės ūkio rūmų organizacijomis bei vykdoma veikla, šiandienos žemės ūkio sektoriaus aktualijomis, pasidalino ateities įžvalgomis ir ES žemės ūkio politikos perspektyvomis.

Svečiai iš Ukrainos teiravosi apie žemės Lietuvoje pirkimo aktualijas, ūkininkų kooperacijos vystymą,  ES paramą ūkininkams ir jauniems ūkininkams.

Ukrainiečiai dėkojo Žemės ūkio rūmų pirmininkui ir visai bendruomenei už nuoširdų priėmimą, dalinimąsi patirtimi ir informacija. Dėkodamas už priėmimą Parlamento narys Didych Valentyn sakė, kad „lietuvaičiai ukrainiečiams – tikri Europos ambasadoriai, nuolat globojantys ir geranoriškai besidalinantys informacija, patirtimi, geranoriškai organizuojantys pažintinius vizitus į lietuvaičių ūkius”.

[Best_Wordpress_Gallery id=”24″ gal_title=”ukrainieciaiLT”]