ŽŪR padėkos Birštono savivaldybės ūkininkams

2022 m. lapkričio 25 d. Birštono kultūros centre vyko tradicinė Birštono savivaldybės ūkininkų pagerbimo šventė „Rudens kraitė“, kurioje buvo apdovanoti ūkininkai ir konkurso „Gražinkime Birštono kraštą“ nugalėtojai.

„Suėję draugėn, pasidžiaukime darbščiais krašto žmonėmis, ūkininkais, ypatingai jaunais ūkininkais, kurie tęsia tėvų ūkininkavimo tradicijas, ar grįžę iš emigracijos kuria savo ateitį čia – gimtinėje. Didžiuokimės vieni kitais, bendradarbiaukime ir džiaukimės drauge pasiektais rezultatais, palaikykime ir padėkime vieni kitiems“, – kalbėjo šventėje dalyvavęs Žemės ūkio rūmų (ŽŪR) direktorius Sigitas Dimaitis.

S.Dimaitis ŽŪR padėkomis apdovanojo: Astą Kavaliauskaitę, Birštono savivaldybės jaunąją ūkininkę, už jaunatvišką ryžtą imtis žemės ūkio veiklos ir žirgininkystės verslo plėtrą; Sigitą Zakarauskienę, Birštono savivaldybės jaunąją ūkininkę, už jaunatvišką ryžtą vystant mėsinių galvijų ūkį; Zigmą Zdanevičių, Birštono savivaldybės ūkininką, už aktyvų įsitraukimą į bitininkystės veiklą.

Nuotraukos: Vaidoto Grigo