Diplomų įteikimo šventė Aukštadvaryje

Birželio 30 dieną Aukštadvario žemės ūkio mokykloje įvyko šventinis renginys, kurio metu absolventams įteikti  mokslų baigimo įrodymai – diplomai, o antrakursiams – atestatai. Į šventę susirinko mokyklos  administracijos atstovai,  svečiai, mokytojai, mokiniai ir jų šeimų nariai, artimieji.

Šventė prasidėjo nuotaikingais muzikiniais kūriniais, kuriuos renginio dalyviams skyrė A.Mačėnės vadovaujamos muzikantės. Mokyklos direktorius Jonas Kazlauskas pasveikino abiturientus ir absolventus su puikiais pasiekimais ir palinkėjo asmeninės sėkmės ir įsilieti į darbo rinką, būti Lietuvos patriotais. Taip pat mokyklos bendruomenę supažindino su darbdavių padėkomis ir pasiekimais Respublikiniame konkurse „Žemės vaikai 2016“. Sveikinimo žodžius absolventams skyrė Aukštadvario seniūnė Jadvyga Dzencevičienė ir Lietuvos žemės ūkio rūmų savivaldos organizatorė Trakų rajone Janina Mandeikienė.

Mokiniai Aušra Paškevičienė ir Kęstutis Traškevičius, gavę diplomus su pagyrimu, dėkojo mokytojams visų absolventų vardu  už suteiktas žinias, pagalbą, kantrybę ir pažadėjo palaikyti ryšius su mokyklos bendruomene. Išleidžiamųjų grupių vadovai: Jolita Daunoravičienė, Liucija Šukel ir Violeta Nairanauskienė linkėjo gero skrydžio, tikėjimo savo pasirinktu gyvenimo keliu, nuolatinio tobulėjimo ir sėkmės, pildant svajones.

Po šiltų ir nuoširdžių kalbų direktorius Jonas Kazlauskas, direktoriaus pavaduotojas ugdymui Juozas Juknevičius ir metodininkė Liucija Venckienė iškilmingai įteikė dokumentus. Absolventams Justei Petrauskaitei, Julijai Liubkevič, Laimiui Baliukoniui ir Tomui Gelbai  buvo  įteiktos premijos už dalyvavimą mokyklos visuomeniniame gyvenime. Mokiniai savo gėles ir nuoširdžius padėkos žodžius skyrė savo auklėtojoms: Jolitai Daunoravičienei, Mildai Leščinskytei, Ritai Kulakovskajai, Liucijai Šukel ir Violetai Nairanauskienei už nuolatinę globą ir palaikymą.

Šventė baigėsi, o absolventų karjeros kelias tik prasideda, tad eikite toliau gyvenimo keliu: dirbkite, mokykitės, nuolat tobulėkite ir būkite laimingi.

Aukštadvario žemės ūkio mokyklos tarybos pirmininkė Violeta Nairanauskienė.

[Best_Wordpress_Gallery id=”32″ gal_title=”AukstadvarioZUM_2016″]