Kviečiame į seminarą-lauko dieną

Žemės ūkio rūmai kviečia į seminarą-lauko dieną „Inovacijų taikymas žemės ūkio maisto gamyboje ir perdirbime”, kuri vyks 2018 m. birželio 19 d. 9. 30 val., Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centre, Sodininkystės ir daržininkystės institute, (adresas: Kauno g. 30, Babtai, Kauno r.) ir ūkininko Vaido Nagreckio ūkyje (adresas: Sodo g. 26, Plikių k, Ariogalos sen.Raseinių r.).

Seminaro – lauko dienos dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (būtina turėti ūkio valdos kodą). Dalyvių skaičius ribotas, todėl prašome registruotis iš anksto: r.baltrusiene@zur.lt Tel.: +370 610 64149, Renata Baltrušienė, Žemės ūkio rūmai, Žemės ūkio technologijų skyrius. MALONIAI KVIEČIAME REGISTRUOTIS IR DALYVAUTI!

Seminarą-lauko dieną remia Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija

Seminaro – lauko dienos PROGRAMA

***

Informuojame, kad atėjusieji į renginį gali būti filmuojami ir fotografuojami. Ateidami į renginį, duodate tiesioginį sutikimą LR žemės ūkio rūmams ir suteikiate jiems teisę Jus filmuoti ir fotografuoti, daryti garso įrašus, taip pat išimtinę teisę naudoti šią medžiagą LR žemės ūkio rūmų nuožiūra.