LDAA lauko diena – seminaras

Rugpjūčio 19 d. Lietuvos daržovių augintojų asociacija (LDAA) organizuoja lauko dieną–seminarą, kuris vyks Alvytės ir Eugenijaus Valuckų bulvininkystės ūkyje Ramoniškiuose, Vilkaviškio r. (http://www.valuckuukis.lt/).

Ūkis yra sertifikuotas pagal Nacionalinės kokybės produkcijos (NKP) gamybos sistemą, ūkio šeimininkai ūkyje bando daug veislių, naudoja probiotinius preparatus. Šis renginys naudingas ne tik bulvių, bet ir daržovių augintojams. Renginys prasidės seminaru apie lašelinio laistymo privalumus daržovių ir bulvių pasėliuose. Seminarą ves Izraelio „Netafim“ kompanijos konsultantai. Asociacijos narės UAB „Vitera Baltic“ ir UAB „Agrimatco Vilnius“ augintojams pristatys produktus, tinkamus lašeliniam laistymui. Kaip ir kiekvienais metais, įmonės pristatys augintojams paslaugas bei technologijas, o bulvių ir daržovių supirkėjus susipažindinsi su šių metų išauginta produkcija. Tikimasi renginyje sulaukti ir valdžios institucijų atstovų. Tik visi kartu galime įveikti mus pasitinkančius iššūkius, kad vartotojams galėtume pateikti kuo saugesnes Lietuvoje išaugintas bulves ir daržoves.

Lauko dienos–seminaro „Bulvių veislės, auginimo ir realizacijos aktualijos, žemės dirbimo ir prekinio paruošimo technika” PROGRAMA

Renginio data: 2016 m. rugpjūčio 19 d.

Renginio pradžios vieta: Ramoniškių bendruomenės centras,  Rausvės g. 4, Ramoniškiai, Vilkaviškio r.

10:30-11:00 Registracija seminarui: „Agronominiai lašelinio laistymo privalumai“, sutikimo kava.

11:00-13:00 Seminaras: „Agronominiai lašelinio laistymo privalumai“  (bendrieji lauko daržovių lašelinio laistymo principai ir specifiniai bulvių pasėlių poreikiai, tinkančios lašeliniam laistymui trąšos ir kt.) „Netafim“, „Vitera Baltic“, „Agrimatco Vilnius“

13:00-13:30 Registracija lauko dienai, sutikimo kava. Valuckų ūkis, V. Pietario g. 58, Ramoniškiai, Vilkaviškio r.

13:30-14:00 Įmonių rėmėjų stendų ir LDAA produkcijos ekspozicijos apžiūra.

14:00-16:00 Oficialus renginio atidarymas – LDAA Valdybos pirmininkas Martynas Laukaitis Valuckų ūkio ir gamybinės bazės pristatymas – Alvytė Valuckienė 2016 m. bulvių ir daržovių sektoriaus pokyčiai ir strategavimas, situacija rinkoje ir prognozės – LDAA direktorė Zofija Cironkienė Svečių ir dalyvių pasisakymai, diskusijos. Moderatorė – Zofija Cironkienė.

16:00-17:30 Valuckų bulvių laukų apžiūra, auginimo technologijų pristatymas,  specialistų komentarai – Alvytė Valuckienė.

17:30-19:00 Renginio apibendrinimas, apdovanojimai, padėkos, vakarienė.

P.S. Apie renginį galima pasiteirauti tel.: 8 687 40049, pasiūlymus ir pageidavimus dėl įtraukimo į renginio programą siųsti Zofijai Cironkienei el. paštu: ldaa@ldaa.lt.