Padėka LŠA nariams „Kietaviškių gausai”

Pasaulio lengvosios atletikos čempionatui besiruošianti Vilniaus triratininkų komanda  sulaukė malonios staigmenos – ilgamečių savo bičiulių bei rėmėjų – Lietuvos šiltnamių asociacijos narių „Kietaviškių gausa” palaikymo natūraliais vitaminais – šviežių daržovių rinkinio.

Ne naujiena, kad palaikymas visuomet yra tas slaptasis variklis, kuris sportininkams padeda dar drąsiau ir dar atkakliau riedėti pergalės link.

Išties tai, kad jauniausios Lietuvoje žmonių su negalia sporto šakos – bėgimo su triračiu (Frame Running) – atstovai keliauja į planetos pirmenybes, jau yra didžiulė mūsų visų pergalė.

Geriausi rezultatai sporte pasiekiami motyvuotų sportininkų bei profesionalių jų trenerių pastangomis. Tačiau kelyje į sportines aukštumas nepaprastai svarbios patikimos ir priemonės treniruotėms bei varžyboms.

Norime pasidžiaugti, kad Vilniaus triratininkai iš savo bičiulių ir rėmėjų Kietaviškių šiemet sulaukė įspūdingos dovanos – specialaus pritaikymo triračio, kurį sukonstravo Frame Running sporto pradininkai, by CONNIEHANSEN kompanija iš Danijos!

Lietuvos triračių sporto asociacija nuoširdžiausiai dėkoja „Kietaviškių šiltnamiams” už tikėjimą veiklomis ir vertingą pagalbą auginant triračių sportą Lietuvoje.