Piešinių konkursas Rūmų jubiliejui pažymėti

Jubiliejiniams Žemės ūkio rūmų metams riedant į pabaigą, Prienų Ąžuolo progimnazijos Ašmintos ugdymo skyrius mokinukai dalyvavo piešinių konkurse „Ūkininkas prieš 90 metų ir dabar”. Piešinių konkursas skirtas Žemės ūkio rūmų įkūrimo 90-mečiui ir atkūrimo 25-mečiui paminėti. Konkursą organizavo Žemės ūkio rūmų Savivaldos organizatorė Prienų rajone Rita Ramanauskienė.

Prieš pradedant piešti mokiniai diskutavo ir dalinosi savo žiniomis ir pamąstymais, koks gi buvo ūkininkas prieš 90 metų,  kokia buvo technika, kokias kultūras augino, kur ir kaip laikė gyvulius, kokiuose namuose gyveno ir kt.

Piešiant mokiniai – konkurso dalyviai naudojo įvairias piešimo priemones ir technikas. Savivaldos organizatorė Prienų rajone Rita Ramanauskienė vaikams populiariai papasakojo apie Žemės ūkio rūmų veiklą ir darbus, jaunųjų ūkininkaičių veiklą.

Piešinių konkurse dalyvavo 32 mokiniai. Jauniausiai dalyvei – 4 metukai. Visi konkurso dalyviai apdovanoti Žemės ūkio rūmų išleistomis spalvinimo knygelėmis.

„Galiu tik pasidžiaugti, kad mažieji konkurso dalyviai su didžiule iniciatyva piešė kaimo gyvenimą ir ūkininką. O nupieštus piešinius mokiniai mane įpareigojo būtinai atvežti į Žemės ūkio rūmus. Taigi, piešinius artimiausiu metu eksponuosime Žemės ūkio rūmų priesalyje,“ – sakė R. Ramanauskienė.