Siųskite nuotraukas Copa-Cogeca konkursui

Norite laimėti savaitgalio kelionę į Madridą? Pasinaudokite šiuo šansu ir sudalyvaukite nuotraukų konkurse, kurį organizuoja Copa-Cogeca. Konkursui kviečiama siųsti nuotraukas, kurios parodo gerą gyvulių auginimo praktiką, taikomą ūkiuose ir kooperatyvuose.

Šis konkursas – dalis #livestockcounts komunikacijos kampanijos, kuria siekiama parodyti ES gyvulininkystės sektoriaus privalumus: darbo vietų kūrimą kaimo vietovėse, subalansuotos mitybos skatinimą, ūkininkų taikomus aukštus gamybos standartus gyvulininkystėje. Gyvulininkystė – svarbus sektorius kaimo vietovėse dėl sukuriamų darbo vietų. ES ūkininkai taiko aukščiausius pasaulyje gamybos ir kokybės standartus. Tačiau vartotojai ne visada pastebi, o dažnai ir nežino gyvulininkystės svarbos ir naudos. Kokybiška mėsa praturtina mitybą baltymais. Vitaminas B12 yra ypač svarbus vaikams, o gyvūnų produktai, tokie kaip mėsa, pienas, kiaušiniai – pirminiai, natūralūs jo šaltiniai. Piene gausu kalcio, kuris reikalingas kaulams vystytis. Taigi, nuotraukų konkursas skirtas parodyti visuomenei, kad gyvūnai ES gyvena geriausiomis sąlygomis pasaulyje.

Konkursui nuotraukas prašome siųsti iki 2017 m. gegužės 30 d. el. paštu Amanda.cheesley@copa-cogeca.eu nurodant savo kontaktinius duomenis. Nuotrauka turi būti autentiška ir padaryta Europos Sąjungoje. Nuotraukos pateikimas konkursui reiškia sutikimą, kad Copa- Cogeca turės pilną teisę šias nuotraukas nemokamai naudoti savo tikslams.Konkurso nugalėtojas gaus savaitgalio kelionę dviem į Madridą, o du prizininkai gaus gražias pintines, pilnas kokybiškų žemės ūkio produktų. Prizas bus įteiktas renginyje birželio mėnesį, o nuotrauka su nugalėtojo vardu bus patalpinta ant Copa-Cogeca viršelio.

Kviečiame aktyviai dalyvauti konkurse. Plačiau apie kampaniją skaitykite: http://www.copa-cogeca.eu/campaign202016_17.aspx