Skaitmeninė žemės ūkio platforma

Lietuvoje startuoja skaitmeninė žemės ūkio platforma „Agroclear“, kurios tikslas – interneto pagalba suvesti žemės ūkio produkcijos tiekėjus ir supirkėjus ir taip supaprastinti produkcijos realizavimą.

„Agroclear“ yra pirmoji Lietuvoje nepriklausoma interneto platforma, skirta žemės ūkio produkcijai parduoti be tarpininkų. Kol kas ji pritaikyta vietinei rinkai, tačiau bus siekiama, kad platformą būtų galima naudoti ir tarptautinėje rinkoje. Prekybos platformos naudotojai galės realiuoju laiku matyti informaciją apie tai, kas ir už kiek pasaulyje perka grūdus, sudaryti sandorius.

„Platforma skirta ūkininkams – grūdų augintojams ir jų pirkėjams. Platforma naudinga ir patraukli ūkininkui todėl, kad ūkininkas gali savarankiškai  įdėti  skelbimą, kurį operatyviai gali rasti pirkėjas. Agroclear ūkininkams yra nemokama ir jau šiandien galite parduoti grūdus ir pirkti trąšas internetu daug greičiau ir skaidriau. Agroclear yra technologijų įmonė, sukurta siekiant padėti ūkininkams atrasti alternatyvias rinkodaros ir pardavimų galimybes bei greitu metu įtrauksime daug kitų žemės ūkio produktų.  Ateityje numatome platformoje įdiegti ir atsiskaitymo funkcijas. Perspektyvoje numatome pritraukti ir užsienio šalių augintojus bei supirkėjus“, – sako vienas iš platformos „Agroclear“ įkūrėjų Amitas Vaghasiya.

Susipažinti kaip veikia platforma galite https://www.agroclear.com/kaip-tai-veikia/

https://www.agroclear.com/