Trumposios maisto tiekimo grandinės pavyzdys

Žemės ūkio kooperatinės bendrovės (ŽŪKB) „Rodiklis” vadovė Rita Latvytė liepos 16 d. kviečia ūkininkus prekiauti savo užauginta ir pagaminta produkcija Vilniuje, Naujamiestyje.

„ Kviečiame ūkininkus į Naujamiesčio kiemą Vilniuje, kuriame jau praeitą rudenį pradėjom organizuoti linksmus turgelius. Čia turgeliai vyksta ketvirtadienio vakarais. Jei ketvirtadieniais ūkininkai dienos metu prekiauja Vilniuje, tai vakare dar gali suspėti savo produkcija pradžiuginti ir Naujamiesčio rajono gyventojus, o tuo pačiu – pabuvoti net dviejuose turguose per vieną dieną. Mes kviečiame visus, turinčius leidimus prekiauti savo ūkio produkcija. Mūsų turguje galioja tik viena sąlyga – kokybiški produktai tiesiai iš ūkininko ūkio. Ūkininkams čia prekybos vietos nemokamos, taip pat yra patalpos, kur už nedidelį mokestį galima sandėliuoti ilgesnio galiojimo produktus. Mūsų kooperatyvas yra vienas iš turgelio organizatorių. Mes turime leidimą produktų išvežiojimui, todėl sudarę sutartis su ūkininkais, jų produkciją galime tiesiogiai išvežioti vartotojams iki durų. Džiaugiamės, kad mūsų idėją palaiko Lietuvos žemės ūkio rūmai, su kuriais esame ne tik partneriai, bet ir bendraminčiai. Šiandien labai aktualu pasirūpinti, kad ūkininkai, kurie gamina kokybišką ir sveiką maistą už savo sunkų darbą gautų bent kiek teisingesnį atlygį. O tai padaryti realu organizuojant tiesioginę maisto tiekimo grandinę, išvengiant tarpininkų“, – mintimis dalinasi ŽŪKB „Rodiklis“ vadovė Rita Latvytė.

Visi, susidomėję ir norintys prekiauti ūkininkai kviečiami skambinti tel. 8 699 18 144 arba rašyti el. paštu: info@rodiklis.eu

Turgus veikia ketvirtadieniais, Naujamiesčio kieme, adresu: Vytenio g. 10.

 

Liepos 16 d. nuo 17 val. turgaus prekiautojus ir lankytojus džiugins Lietuvos valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“.

„Ūkininkus kviečiame prekiauti savo produkcija, o miestelėnus – pirkti tiesiai iš ūkininkų. Tai ne tik kokybė, bet ir nuoširdus bendravimas, pasidalinimas patirtimis. Kol kas tik geru žodžiu miestelėnai mini ūkininkus, kurie čia prekiauja. Taigi, junkitės prie fb paskyros „Naujamiesčio kiemo turgus“ ir bendraukime”, – kviečia ŽŪKB vadovė R. Latvytė.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.