Ukmergiškiai sveikina Lietuvą

Lietuvai minint valstybės atkūrimo šimtmetį Ukmergės rajono ūkininkai prisijungė prie Žemės ūkio rūmų organizuojamos iniciatyvos – originaliai ir netradiciškai paminėti garbingą jubiliejų.

Žemės ūkio rūmų Savivaldos organizatorė Ukmergės rajone Karolina Valaišienė sukvietė Ukmergės rajono ūkininkus ir Ukmergės rajono žemdirbių asociacijos narius į traktorių paradą, kuris įvyko balandžio 6 d.

 

„Lietuva buvo ir yra žemės ūkio kraštas. Prieš šimtą metų lietuvaičio, dirbančio žemę pagalbininkas buvo arklys, o šiandien – traktorius. Taigi švęsdami prasmingą Lietuvos jubiliejų ukmergiškiai ūkininkai sveikina visus su švente ir dalinasi savo iniciatyva su visais šalies ūkininkais. Šiandien galime džiaugtis gyvendami laisvoje šalyje ir galėdami dirbti žemę“ – sakė Karolina Valaišienė.

Traktorių paradas prasidėjo Ukmergėje ties „Vienybės“ gamykla, traktorininkai nuvažiavo miesto apvažiavimu iki Dukstynos kaimo. Po to paradas tęsėsi Vytauto g., Kęstučio aikšte, Kauno g. ir baigėsi restorano „Aleksandrava“ aikštelėje. Kolonos priekyje važiavo geltonas, žalias ir raudonas traktoriai.

Traktorių paradą papuošė moteris – Šešuolių seniūnijos ūkininkė Vaida Lukšaitė.

Prie ūkininkų prisijungė ir Šešuolių šv. Juozapo bažnyčios klebonas Egidijus Kazlauskas, kuris kolonoje važiavo keturračiu.

Nuoširdžiai dėkojame Ukmergės savivaldybės administracijos direktoriui Stasiui Jackūnui už suteiktą leidimą rengti paradą, taip pat rajono Policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkui Vladui  Butkui už kolonos palydą ir fotografui Dainiui Vytui už sustabdytas akimirkas.