Žalią pupą sodinau, ją namuose auginau…

Kai saulė ima šviesti vis skaisčiau ir pakvimpa pavasariu, ateina laikas sėklų sėjimo metui. Tačiau karantinas ,,pakoregavo”  Rokiškio lopšelio-darželio ,,Varpelis” ​jaunųjų ūkininkų veiklą, kurioje vaikai labai noriai dalyvauja.

Visos darželyje vykstančios šventės siejamos su kalendorinėmis bei etnokultūrinėmis tradicijomis.  Taigi karantino laikotarpiu „Drugelių” grupės vaikučiai savo darbelius perkėlė į savo namus – ir visi kaip ir drauge, kaip ir atskirai sodino pupas. O su kokiu nekantrumu vaikai laukė, kol pasirodys pirmieji daigeliai. Vaikai savo pupas prižiūrėjo, ​stebėjo kaip ant sudygusių daigelių išaugo lapeliai. Šalia pupų įsmeigė pačių rankomis pagamintas matuokles, kuriomis matavo, kiek gi tos pupos paauga per savaitę.

„Procesas tęsiasi. Visi su nekantrumu laukiame, kieno pupa užaugs aukščiausia?! Šiuo metu keleto vaikų pupos jau žydi, o Martynos pupa jau ir ankštį beturinti”, – džiugiai įspūdžiais dalinasi nuotoliniu būdu dirbančios „Drugelių“ grupės auklėtojos Nida ir Daiva.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.